Stříbrný

Co mám dělat při bolesti po konzumaci antibiotik?

Beru antibiotika 2x denně, ovšem pár desítek minut po konzumaci (mezi jídlem, vydatně zapijím) mě začne píchat mezi žebry, poprvé jsem se bál, že to je infarkt, a je mi trošku těžko, na zvracení. Ve vedlejších účincích nic podobného není. K doktorovi mám možnost zajít až za 3 dny.
Doplňuji:
marci1-chybějící mikroflorou to není, bolesti jsou jednak daleko silnější, dále během zhruba dvou hodin naprosto přestanou a začaly hned při prvním podání antibiotik.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pij probiotický nápoj. Antibiotika totiž likvidují i potřebné bakterie ve střevech a nápoj je doplňuje. :-)
Doplňuji:
K Tvému doplnění otázky : Obvyklé nežádoucí účinky antibiotik vycházejí z poškození přirozené bakteriální mikroflóry ve střevě (průjem) . Nežádoucí účinky mohou být někdy závažnější a mohou narušit funkci ledvin, jater, kostní dřeně nebo jiných orgánů. Antibiotika mohou způsobovat také alergické reakce od těch nejlehčích forem jako jsou vyrážky, svědění až po anafylaktický šok - závažnou a život ohrožující alergickou reakci, která se projevuje otokem hrdla, těžkou dušností, poklesem krevního tlaku a oběhovým selháním.
Zkus svoje potíže konzultovat s lékařem ( třeba jen telefonicky ).

http://www.lekari-online.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

a co bys chtěl jako dělat? Doktor ti na bolest dá analgetika, víc neumí a povrchová bolest se řeší mastmi nebo tinkturami (kaštan v lihu a tak) ..bejt tebou, pomalu pokukuju po změně životního stylu, nejsme tady na zkušenou :o

A to budeš čakať ty 3 dny? Jdi k lékaři ihned prodebatit reakci těla na ty léky. Řešení se najde.

Zdroj: osobní zkušenost

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.