štamgast

Co způsobuje přirozené svědění?

Mám na mysli to, že se musíme čas od času poškrábat na hlavě, na ruce atd.

Nejlepší odpověď
beer

Pravě teď mně svědění vzniklo přečtením tvé otázky. Takže u mne – autosugesce )))

Další odpovědi
briketka10

🙂 🙂 🙂 drbu se taky 🙂

hanulka11

pracují nám nervy a tak si tělo sem tam požádá o podrbání

Fyzik

Tipuji to na chybu v nervech, něco jako šum na fotkách, prostě nerv zazmatkuje, nebo třeba odumře buňka a člověk pak cítí vjem, který není, a tím poškrábáním se to uvede na pravou míru a tělo si řekne, je to v pořádku! :)