Pokročilý

Co mám dělat, když se se svou nejlepší kamarádkou hádám kvůli klukovi?

Chodím s klukem a moje nejlepší kamarádka myslí, že se na ní vykašlu. Jednou jsem jí napsala to, co se nelíbilo jí a od té doby je na mě naštvaná. Ze srandy jsem jí napsala, ať mi nezávidí mého kluka a ona to vzala vážně. Už se semnou nechce bavit, ale když zase budeme v pohodě a půjdu se svm klukem ven, tak na mě bude nštvaná, že jsem jí lhala. Co mám dělat? Ani jednoho se vzdát nechci :'( jsem na dně

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

no, na dně z toho být nemusíš, ale bavit se s ní jako dřív, to klidně můžeš, protože takových kluků ještě bude....ale kámošku, tu dobrou máš jen jednu, tak si nekaž přátelství, kvůli někomu, který dnes je tvůj kluk a zítra už být nemusí, ona se teď cítí opuštěná, tak tomu svýmu klukovi řekni, aby jí seznámil taky s nějakým klukem a bude klid

Další odpovědi:

Zlatý

Nehádat se s ní.

Má tvoje kamarádka kluka? Možná je to z části tím, že neví, co prožíváš. Opravdu je někdy akce s klukem a kamarádkou nudná... i pro ni. Zkus si s ní promluvit a domluvit se s ní, že půjdete spolu někam ven, jen vy dvě a že celé odpoledne necháš kluka klukem. Vysvětli jí, že si na ní uděláš čas i když budeš s někým chodit a svému klukovi taky řekni, že potřebuješ mít čas i na "dámskou jízdu". Věř mi, vím, o čem mluvíš....

Bronzový

že jsem na dně, to mě ve 2 ráno rozesmálo :D
Až budeš mít na krku 4 exekuce, doma ti odstřihnou elektriku, partner tě pošle k vodě a v ledničce ti zbyde jedna paštika tak pak budeš na dně. Vím o čem mluvím :)

Bronzový

Je třeba si uvědomit, že když někomu píšeš, tak ve většině případů, nemusí pochopit úplně jak to myslíš. Z tvého pohledu je to malé rýpnutí, jenže z opačného pohledu, jsi mohla zasadit kamarádce i docela těžkou ránu. Pokud máš zájem, se sní kamarádit, tak podle mě by bylo nejlepší, kdyby jsi ji vytáhla ven a normálně si pokecali. Zjistila co jí vadí atd... Je třeba, aby kamarádka pochopila, že ačkoliv ji máš ráda, tak svůj čas chceš dát i svému milému a ne jenom jí.
řekl bych, že kamarádka bude asi dost sobecká :-)

To Reezo: Nemusí nutně být sobecká. Holky se spolu kamarádí trochu jinak (důvěrněji?) než kluci. Taky, když se něco napíše, může to vyznít o dost jinak, než když by se to prostě řeklo. Nejlepší bude si to s ní vyříkat, jak doporučují další. Taky je možné, že ti toho kluka doopravdy závidí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.