Co mám dělat, když se nudím?

Všude jsou tu otázky na nudu, ale já bych k tomu chtěla dát více podrobností, abyste měli lehčí odpovídání. Mám ráda domácí aktivity, nesportuji, jsem klidná, zejména čtu, píšu povídky. Co byste pro tento typ člověka doporučila. Nehleďte prosím na to, že jsem puberťák, který má výkyvy ohromné radosti a náhle ohromného smutku.

Nejlepší odpověď
LeVovič

jen jsem viděl nadpis otázky, tak mě hned napadlo, co kdyby sis zkusila něco napsat, nějaký příběh a ejhle, píšeš povídky :D
já ti doporučuji, abys navštívila server piste-povidky.cz a na pravé straně najdeš odkaz „Týden drabble“ je to velká výzva a já si myslím, že tě to dokáže zabavit na pěknou chvilku :)

Další odpovědi
anonym

Jen si neokusuj nehty- nudou!