Kiki46473

Co mám dělat, když se bojím tréninků v kroužku?

Bojim se jednoho trenera, kterej nas ma na kazdou hodinu stepu. Je hodne prisny, a kdyz se nekomu neco nepovede, zacne na neho rvat. Trenink mame kazde pondeli 1 hodinu a 30 minut.

Odpovědi
Drap

Nechoď na ten kroužek. Pokud chceš dělat step nadále, musíš se s tím smířit.

yuko

Řekni o tom rodičům a zkus najít kroužek stepu u někoho jiného. Nenech se stresovat nějakým nervózním trenérem. Musela bych u toho být, abych mohla hodnotit jeho chování. Není lehké někoho něco naučit, ale jde to i bez řvaní.
Poku je to jeho řvaní opravdu přehnané, je třeba to oznámit rodičům, vedení školy, pokud je ten kroužek ve škole. Taky jsme měli přísného trenéra plavání, ale jak nám to šlo. A když klici začli blbnout – klouzat se na mokré podlaze, plesknul je cuklí na prdel přes ty mokré plavky. Dnes by si to těžko mohl dovolit, už by ho někdo natočil na video.

ivzez

Přísnost je v pořádku, bez ní by z vás nedostal potřebné výsledky
(nedovedl by vás tam, kam se i vy chcete dostat).

Řev ale v pořádku není → dobrý trenér by to měl zvládnout bez něj.
Obrať se na své rodiče. Je-li podobných dětí víc, měl by se trenér snažit
svůj přístup změnit. Případně by jej mohlo vyměnit vedení…