Denisa32

co mám dělat když mám na webkameře chlapský hlas?

Zkoušela jsem webkameru na notebooku a mám tam chlapský hlas..jak to mám změnit? Je to webkamera DELL
Doplňuji:
ano zkoušela sem aji na mobile ale tam mám normal hlas

Odpovědi
anonym

Každé takové ´levné´ zařízení do jisté míry zkresluje skutečnost…
Ale – zkoušela´s někdy svůj hlas nahrát i na jiné zařízení?- diktafon, foťák, kamera? – třeba máš takový hlas i ve skutečnosti (člověk ´slyší´ vlastní hlas jinak, než okolí).
😉
Doplňuji:
Ad Doplnění: V tom případě se koukni do Nastavení programu, v němž webku používáš – zda je možné kvalitu zvuku ovlivnit (nastavit) – výšky hloubky…