houdas

Co mám dělat, když jsem ztratil druhý díl dálniční známky?

Nejlepší odpověď
myšpulín

Tak to je bohužel dálniční známka neplatná. Pro kontrolu jsou potřeba oba díly.
Držím palce, třeba ještě ztracený díl najdete a nebudete si muset kupovat novou známku.

Další odpovědi
cukrar

dotazem na ministersvo vnitra

nebo u vedoucí pošty jak toto vyřešit
zdroj: http://www.dal­nice.com/dopra­va/poplatky/znam­ky.htm#metodic­k%C3%BD%20pokyn

Náhrada kupónu z důvodu:

  1. poškození čelního skla motorového vozidla v případě, že při zničení kupónu původně nalepeném na vnitřní straně čelního skla motorového vozidla nebude možno z důvodu stavu kupónu uplatnit jeho výměnu podle odstavce 1)
  2. odcizení prvního dílu kupónu
  3. odcizení druhého dílu kupónu Náhradu kupónu provede kterákoliv z vybraných provozoven České pošty na základě žádosti, ke které se přikládá:

ReHu

Pokud nejezdíš často, zkus to do konce roky vydržet 🙂.