zvonisek

Co mám dělat? Co s tim strachem?

Moc se bojim o příbuzného, zítra ho ceka operace. Mám opravdu strach, je to blizka rodina. Co s tim?

Nejlepší odpověď
marci1

Nedávno jsem prožívala něco podobného. Věř našim lékařům, věř v dobrý výsledek. Zkus si říci nahlas: Vše dopadne dobře, vše bude v pořádku a za pár dní je ...... (příbuzný) doma. Bude to O.K. 🙂

Další odpovědi
klumprt

Je to těžké, ale těš se, že brzo bude rozhodnuto a budete to mít všichni za sebou. Někdy je horší ten strach než to, čeho se bojíme.

Smackdown

Bíle víno.

ivzez

Všichni se bojíme, když někoho, koho máme rádi,
čeká operace, nebo když nám někdo onemocní.

Ale ve většině případů všechno dopadne dobře.
Máme dobré zdravotnictví a dobré lékaře, můžeš jim věřit.

Uvidíš, že to dobře dopadne. (Držím palce.)

vikimiki22

Vypíj hodně alkoholu a pak ti to bude jedno.