janek66

Co má asi v hlavě řidič, který vás dojede v obci (jedete 50)okamžitě „hodí levý“ a předjíždí vás u školy kde je přechod.

Uprostřed rozdělen ostrůvkem.Klidně jede levou stranou a to v době končícího vyučování kdy se kolem školy motá hodně dětí.

Nejlepší odpověď
Drap

Pomyslím si že je to asi cvok

Další odpovědi
Michal Kole

Já myslel, že 50 km/h je v obci maximum, tak optimální rychlost je mezi 30 až 40 km/h

solo

Ahoj, velmi pravdepodobne se mu v hlave honi to, ze uz nekde mel byt a ze jede pozde. Proste specha. Neresi, ze zrovna jede jako prase. Vis, ono hodne lidi jezdi jako prase porad a to jsou idioti (bez omluvy). Pak je tu ale absolutni vetsina lidi, kteri jezdi podle pravidel, snazi se nikoho neohrozit, ale vzacne se jim stane, ze proste musi jet. V tom okamziku vypusti bezpecnost a sleduji svuj cil. Dorazit na misto co nejdriv hlava nehlava.

Jsou situace, kdy musite jet jako prase, protoze i vteriny hraji roli. Ale chce to s rozumem…