Blblblblb

Co koupit příteli na Vánoce?

Na Vánoce to přesně bude 4.měsíce co budem spolu, tak uvažuju o vhodném dárku na Vánoce, je mu 16.
Děkuji

Odpovědi
hanulka11

my ho přeci neznáme – tak co máme poradit – nevíme co má rád ,co ho baví

Drap

Kup mu nějakou, dálkově ovládanou hračku, třeba autíčko. Určitě si dostatečně vyhraje.

anonym

Nic protože přítele nemám :D

panxnotdead

Dárek pro něj bude, když mu dáš :D

frankie89

zkus třeba triko, tím nikoho neuražíš, př. www.of.cz

Dlostev

frankie89: Jak kdy a jak koho. Stačí vybrat špatnou velikost a je problém.

honza19hk

To musíš nejlépe vědět ty,co ho zajímá,co se mu líbí atd..

PetraLehka

Když jste spolu takhle chvíli, tak mu kup jen nějakou maličkost. Já jsem vloni koupila přítelovi pánský náramek z https://www.mi­dorini.cz/pan­ske-naramky/ a měla jsem s ním úspěch. Tak mu ho zkus koupit taky a třeba s ním také zaboduješ.