amazonka1

Jaký dárek koupit tátovi na Vánoce?

Vím, že takových dotazů je tu plno, ale já mám ještě k tomu problém s tím, že o něm moc nevím. Vídám ho párkrát do roka… Vím, že rád cvičí, a to je asi všechno… Potom už jen to kde pracuje atd…
Někdo nějakou radu, tip ? :)
Jo a nedivte se, že už teďkon myslím na Vánoce, ale nemám potom ráda ty narvaný obchody a tak…

Nejlepší odpověď
Admin2

Právě proto, že je zde dotazů mnoho, třeba vás některá odpověď inspiruje.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20t%C3%A­1tovi+

Další odpovědi
led

Při chabých znalostech o obdarovaném je těžko vybírat.
Dar by měl potěšit obdarovaného, nejen dárce. Pokud neznám toho, koho chci obdarovat, zeptám se lidí, kteří ho znají lépe. Ne na dar, ale na jeho zájmy, touhy, co má rád.
Myslet na Vánoce v létě, na podzim, je lepší než myslet na loňské Vánoce v lednu.

Rokio

Protože rád cvičí, tak vhodným dárkem pro něj jsou podle mě činky, natahovací péra nebo kruhy na mačkání.

dubraro

Jestli pravidelně cvičí, tak potřebné pomůcky již má. Zaměřil bych se na spotřební materiál. Proteinový nápoj, iontový nápoj, trička, odborný časopis…
Nebo to úplně obrátit a nabídnout jiný svět. Předplatné do filharmonie, do knihovny…

vera508

kup mu vyjížďku lodí, myslím třeba po Vltavě a můžete jet a pohovořit spolu.

tanule

Mého vždycky potěší káva. Většinou objednávám z https://darka-shop.cz/katalog/cer­stve-prazena-zrnkova-kava-arabica ale záleží jestli tvůj pije kávu nebo ne. Kdyžtak mají super čaje nebo i jiné dobroty. Taťka většinou nechce žádné věci, takže jídlo je ideál.

Renikled

Budete někdo tak hodný a zkusíte mi poradit dárek pro tátu na Vánoce? Pro tátu, který snad už všechno má a co nemá a chce, tak si prostě hned koupí? Co pro takového člověka vybrat?

kolacek852

Tak to moc dobře znám, taky to máme takhle doma a potom vymyslet nějaký dárek je opravdu hodně obtížné. Já můžu doporučit koupit dárek, kde vyzkouší něco nového. Já jsem třeba letos koupil sadu od thechillidoctor.cz , kde jsou chilli z celého světa. Navíc tam teď mají i 5 % slevu.

Vercule

Tátovi jsem koupila na vánoce barové sklo. On je dost gurmán, má rád kvalitní pití, takže si portpí na kvalitní doplňky k tomu. Vybírala jsem na bakly, tam mají tu nabídku super a sklo mají opravdu kvalitní.

TominkaFuky

Jojo, tento shop je super. Vše, co mají, mají kvalitní. A kvalita je něco, na co si já potrpím opravdu nejvíc. Nevadí mi si připlatit, ale zboží prostě musí stát za to :)

KaraskovaAl

Tak to mi ani nemluv… a jak Vercule píše o tom sklu, tak u něj teda obzvlášť je ta kvalita důležitá… protože sama mám zkušenosti děsný. Koupím skleničku na víno a při prvním mytí mi praskne v ruce…

Derrynka

Přesně tu samou zkušenost mám… Měla jsem hlavně z velkoobchodů, ale to je prostě žádná kvalita! Ovšem z toho Bakly budeš nadšená!

Kajolka

Já jsem teď úplnou náhodou narazila na shop https://www.lun­zo.cz/. Hele, fakt parádní nabídka. Doporučuju určitě kouknout :)

danzel22

Ahoj co budete kupovat tátovi na Vánoce?Můj táta miluje strašně pálivé jídlo a tak mě napadlo mu koupit třeba nějaké pálivé papričky.Máte s tím někdo zkušenosti?

kosmonautka

Já s tím mám dobré zkušenosti.Koupila jsem super papričky manželovi na Vánoce.

danzel22

A kde jsi je kupovala?Zkus mi prosím poradit.Nevím si rady.

kosmonautka

Zkus mu třeba koupit tady tohle pálivé mash https://www.thechi­llidoctor.cz/9x-chilli-mash-ochutnavkova-chilli-sada-e6947.htm

walerianecek

Čau, dávám tip. Mrkni na https://www.lun­zo.cz/. Výbornej shop. Najdeš fakt super tipy a určitě si vybereš. A táta bude mít radost :)

garwa

Ahoj, já budu tátovi kupovat asi placatku. Zaujalo mě tady https://www.pla­catky-levne.cz/darkove-placatky v jakém hezkém a praktickém balení se může koupit.

březňák

Zkuste se inspirovat třeba tady http://www.da­rashop.cz/tipy-na-darky/neobvykle-originalni-a-vhodne-darky-k-vanocum mají tam zajímavé tipy. Třeba hned to první je super