zjentek

Co když taserem „pustím“ elektrošok „do agresora“, kterej mě v tu chvíli už pevně drží v kravatě?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Alesh se mýlí, taserem můžeš bezpečně sundat i někoho, kdo se někoho drží (tebe nebo jiné osoby). Tasery jsou k tomu uzpůsobeny. Koneckonců zbraň, která je skoro stejně nebezpečná pro tebe jako pro cíl, by se asi moc dobře neprodávala.

Další odpovědi
Alesh

No, tak si ustelete spolu. 🙂

Co to udělá když půjdeš s někým za ruku a chytneš se elektrického ohradníku pod napětím? Dostanete oba pecku? 😉