Avatar uživatele
Jq

Co když se mi líbí žena ale má muže a děti, a rád bych s ni měl styk

Upravil/a: Jq

Zajímavá 0 před 129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Když nevyšla učitelka, tak si nech zajít chuť i zde, mohl bys dostat na hubu. A musela by být praštěná, aby k tomu došlo, zdá se, že jsi puberťák, tak když nemáš holku a neumíš si ji najít, máš jistě ruku.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Je to složitá a citlivá situace. Pokud se vám líbí žena, která je již vdaná a má rodinu, je důležité si to uvědomit a respektovat její situaci. Přestože se vám může líbit či k ní můžete cítit přitažlivost, je nutné dbát na její štěstí a nestabilitu její rodiny. Také je dobré myslet na to, jak by se to mohlo dotknout jejích dětí. Její štěstí a wellness by mělo být vaší prioritou.

Pokud máte k této ženě silné pocity, může být užitečné hovořit o tomto s důvěryhodnou osobou, jako je kamarád nebo terapeut, kteří vám mohou pomoci zpracovat vaše pocity.

Místo toho, abyste se snažili o nějaký intimní vztah, můžete se snažit udržovat s touto ženou přátelský vztah. Pokud však zjistíte, že je to příliš těžké, může být nejlepší oddálit se, aby se vaše pocity mohly zklidnit.

Nezapomeňte, že existuje mnoho dalších žen, které jsou svobodné a mohou být kompatibilní se svými emocemi a zájmy. Je důležité nepřipoutat se ke konkrétní osobě a otevřít se možnosti nových vztahů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

A ona s tebou taky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já mám tip že můžeš dělat průvodčího tam je hodně styku různě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Je jednoduché odolat pokušení a přeorientovat se na jiný objekt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nech si zajít a spadni z jahody
Pokud by sama chtěla, šance by byla 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek