petka

Co když člověk vidí „žlutě“?

Chci se zeptat, když má člověk běžnou chřipku s teplotou a vidí „žlutě“, je to normální? Nebo to něco znamená?

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě Luss má pravdu. Navštívit lékaře, můžete být i předávkovaná léky při samoléčení.

Další odpovědi
Luss

Sla bych okamzite k doktorovi a nebadala bych na netu po tom, co to „znamena“!
Kdyz ma clovek beznou chripku a zvysenou teplotu, zlute nevidi. To muze byt porucha ocni, ale i neurologicka. Oboji netreba pokouset.
Doplňuji:
jak pise annas, i prasky udelaji sve, pri nejakem laickem davkovani. kazdopadne, kdybych videla zlute, asi bych nesurfovala a nehledala na odpovedich 😉

Jojka

Já občas vidím „rudě“, ale to je z jiného „soudku“. V každém případě jděte určitě k lékaři normální to není.

anonym

Dobrý den.Zřejmě se o to nejedná,ale otrava Botulinem také způsobuje žluté vidění.Tolik pro zajímavost.ZAJ-PO

Zdroj: toxikologie