darkiin

Co kdybych se v zahraničí vyspal se 14 letou holkou?

Kdybych se s holkou, co jí je 14 vyspal ve španělsku, kde je věk pro pohlavní styk 13 let, mohl bych za to mít v česku nějaký postih?

Nejlepší odpověď
Quimby

Ne, samozřejmě platí zákony té země, ve které se nacházíš a to, že si tam třeba jen na dovolené neznalost neomlouvá.

Další odpovědi
Mirdas

Doporučoval bych jih Itálie a poslat o tom vskaz její rodině!
Hlavně bratrům.

klumprt

Řek bych, že by za to mohl být v Česku postih.
§6 trestního zákoníku:
„Podle zákona České republiky se posuzuje i trestnost činu, který v cizině spáchal občan České republiky nebo osoba bez státní příslušnosti, která má na jejím území povolen trvalý pobyt.“

Čili zajet si s dívenkou do Španělska, tam se vyřádit a pak se vrátit zpátky, není způsob, jak zákon obejít.

leporela22

ano vyspíš se s ní tam ale AIDS te postihne az v česku