Avatar uživatele
Kepler

Co jste jako školáci nejlepšího řídili?

Jak tak koukám, u nás kluci občas zruší tatínkovo auto, v USA se proletí na ukradeném sportovním eroplánu a já jsem v 11ti letech popojížděl s traktorem při sklizni řepy. A co vy?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? tatanka, marci1, Ušel ventil, aliendrone před 1985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Jako školák pouze kolo a v zimě sáňky ☹
Do mých 15 let se ani víc nedalo. Tedy kromě traktoru v JZD a koňských povozů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Koně a bylo to něco úžasného! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Největší zážitek jednoznačně STALINEC! (ještě lanový, žádná hydraulika)
Neměl prakticky žádný tlumič na výfuku, jen prostě roura (vot těééchnika!), řvalo to jaxviň, za hlavní spojku jsem bral oběma rukama a rval celým tělem… ale ten POCIT! Jedu a BERU VŠECHNO!!! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Aero 50. Ale ne na silnici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ušel ventil

Auto ne ,
Motokára domácí výroby na soukromém pozemku,
Moped na soukromém pozemku ,
Traktor v uzavřené firmě ,
Na veřejné komunikaci akorát kolo .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Wanderer Sachs, Jawa 100, Jawa 175 a 250 Special. Jednou, v objektu fabriky, traktor. Ale s tím to nedopadlo dobře, bylo to v noci, proti mně nenadále vyjelo auto a já narazil, předním kolem, na betonovou rampu. Kamarád naražený nos a veškerý výdělek za měsíc (prázdniny-student) padl na opravu nápravy traktoru.;-(
Ponaučení na celý život. Od té doby (mimo sklouznutí, na ledu na mostě, s Jawou 350) žádná havárka.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

„Jenom“ kolo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Jawa 50. zvaný Pionýr, Pinďa, Svrbin, Chrochta. Traktůrek z 250 Peráka. Pak dýl Jawa 250 sport. To jako školák. Pak jako starší už normálně jiné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Traktorem s vlekem u strejdy na Šumavě. To víte, pro dvanáctiletého pražáka a celých čtrnáct dní a ještě k tomu za peníze to bylo něco!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Tatra 111.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Popojížděl jsem s traktorem na poli… No s traktorem… Takové cosi u čeho si nejsem jistej co z toho bylo originál a co někdo polepil dohromady. Ale práci to zvládlo. Jo vlastně… brzdy to nemělo, ale nějak to nikomu nevadilo. Na poli se to zastavilo samo po vyřazení a když se jelo po silnici tak s vozem který měl ruční brzdu na dosah řidiče. Krajina u nás je naprostá placka, takže se to dalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek