FlAsh_7

Co jste dělali ve svých 16 letech?

Nejlepší odpověď
quentos

Studoval osmileté gymnázium, konkrétně pátý ročník (kvintu). V pátky jsem chodil na výtvarný kroužek a mimo to ve volném čase hrál scrabble, poslouchal muziku a četl (všechny uvedené volnočasové aktivity mi vydržely doteď, kromě toho kroužku). Akorát toho volného času paradoxně nebylo zdaleka tolik jako teď, pořád jsem ležel v učení.

Další odpovědi
Drap

Chodil jsem do školy

iceT

Jezdila jsem od pondělí do pátku asi 25 km na kole, abych se dopravila do práce, tedy na brigádu. Každý pátek jsem přispěla do domácnosti nějakou částkou, kterou jsem si vydělala a nechala jsem si asi 50 korun abychom mohly se sestrou na taneček.

Rokio

Byl jsem na OA, kde jsem měl dobrý prospěch, ale harašil jsem a prováděl jsem různé hlouposti. Také jsem měl blogovou mánii a psal jsem třeba 3 články denně.

zbyndo

Bol som v druhom ročníku chemickej priemyslovky, býval som v domove mládeže,hral som na harmonické a doprevadzal ruské tance,v kapele som hral basgitaru,hral som basket za mesto, volejbal za školu,a ďalšie športy a kultúrne podujatia,na blbosti som nemal čas, čomu som teraz vďačný,o 2 roky na voj.zakladnej službe,verte vy mladší, Černí baróni,s vojínom Kefalinom, a pór.Tronikom,bolo proti tomu nič.A predsa spomínam ako na nádherné časy

Lotr2008

Hrál jsem aktivně Minecraft.

jirka F

To už je dávno-pradávno(mám slabou paměť).Ale aspoň útržky si vybavuji poučoval jsem jiné o zdraví a o škodlivosti cigaret.Byl jsem jinak celkem vzorný žák a poslouchal učitele.Odmítl jsem razantně jít do tanečních a nenáviděl jsem holky až na některé vyjímky.

Klaproth

Chodil jsem na učiliště a dělal „blbosti“.

Ametyst

Chodila jsem na základní školu, poslouchala muziku, četla vše, co mi přišlo pod ruku, zajímala se o politiku, chodila do výtvarného kroužku. Jsem dodnes vděčná za roční odklad nástupu do první třídy.

kelley

Byl jsem druhým rokem na železničním učilišti a akorát jsem se začal učit hrát na kytaru… a bylo z toho nakonec druhé místo na Učňovské akademii 🙂

yuko

Travila jsem letni prazdniny na chate Louky, lesy, koupaliste, hriste byly nase od rana az do noci. Vecer jsme sedeli u taboraku a zpivali v doprovodu kytary country pisnicky. Kdyz prselo, meli jsme boudu, kde jsme se mohli schovat a ucit se nove pisnicky, psat si texty do sesitu, hral ruzne hry. Taky jsme chodili na kuzelky, zastrilet si ze vzduchovky, plavali, hrali bedminton, chodili do kina, nekdy i letniho. Nemeli jsme mobily, ani Internet, proste jsme zili jinak nez dnes. A meli jsme sve opravdove lasky.

orwell

Vážně ses v 16 zajímala o poblitiku? A co kluci? To jsi přece nemohla všechno stíhat!

Ametyst

To je mi otázka. Proč bych to jinak psala, žejo?
Bylo by fér, aby ses zeptal kluků, jestli randili v tom věku a jestli je zajímaly holky. Koukám, že to zapomněli napsat. 🙂

Rokio

orwell: Já jsem muž. A jsem asexuál.

orwell

To patřilo samozřejmě uživatelce Ametyst, na nikoho jiného se ty otázky nehodily. Holt chybička se vloudila. Čekal jsem, že mně to někdo omele o nos a stalo se 🙂

Rokio

orwell: Aha. Promiň.

orwell

Nic se neděje, byla to moje chyba.