Blecha

vyhráli jste něco ?

Vyhráli jste někdo něco ? Já jednou 100Kč v losu a 50Kč jsem našel v chipsech :D

Nejlepší odpověď
kropitko

nehraju,nevyhrávám

Další odpovědi
dudu

To je zajímavá otázka. Za mlada jsme jako parta často chodívali na plesy. Bylo to fajn a užili jsme si hodně legrace. Štvali mě však jedni manželé, kteří pravidelně z deseti losů na sedm vyhrávali. My jsme pouze jednou, coby jakousi útěchu vyhráli litr vína a když jsme šli tancovat, nějaká dobrá víla nám ho ukradla. Asi jsme měli štěstí v lásce.

mosoj

Tak pro ty, kteří nechtějí dělat a čekají na výhru.
Je mi 64 let. Od svých 16 let sázím pravidelně sportku. Vynechal jsem jenom po dva roky, kdy jsem byl na vojně.
Za celou tu dobu jsem vyhrál 1 × 12 000 Kč,
několikrát po několika stovkách a vicekrát poslední 40 – 100 Kč.
Takže jsem nezbohatl, ale sázím dál. Co jsem si nevydělal prací nebo podnikáním, jsem neměl.

Ale pokud by zde byl někdo kdo opravdu vyhrál
vysokou výhru, nevěřím že by to tady napsal.

quentos

já vyhrál jedinkrát 20 Kč, ovšem za minulého režimu. Od té doby nic… vlastně jo, padesátku, ale tu jsem „vyhrál“ tak, že jsem ji našel zapomenutou v kalhotech ;{DD

anonym

Vyhrál! Na zeměděl.výstavě 3 kg hnojiva.Ale kolega byl lepší,ten vyhrál prasečí hlavu.A to jsme lístky kupovali spolu.

jakube33

Jednou sem byl v aquaparku a ve vodě plavala pětistovka:D

ten který je

Vyhrál jsem jednou 800 Kčs před dvaceti lety,kdy jsme s jedním kolegou z práce pravidelně sázeli sportku.P.S. nedavno jsem našel v mé bundě kterou moc nenosím 100 Kč. 🙂

Jahoda

Můj muž jednou v Tipsportu vyhrál 8 000Kč. Byla to ale jen náhoda. Sázet moc nechodíme a ten Tipsport bylo párkrát-vyjímečně. Jinak v těch „minilosech“ jsem párkrát vyhrála 20, 30, 50Kč apod., ale když si vezmu, že los stál 20Kč a poté jsem 20Kč vyhrála, nevyhrála jsem nic. Peníze za los se mi totiž vrátily a nezbylo nic navíc… 🙂

Když se teď dívám a vidím, že někdo píše kolik našel v bundě, kalhotech apod., musím doplnit, že já jsem v kabelce, kterou velice málo nosím našla 1 000Kč. V kalhotech, bundách apod. jsem kolikrát našla 100, 200 Kč…

panenka

Ano vyhrála jsem 5000 a na koštu v tombole jsem s manželem vyhrála velký žebřík,a takový malý já tomu říkám bobek s uložným prostorem ,kam si ted dáváme časopisy.

Miroslavst

No moje největší výhra, kterou jsem kdy měl, byly tašky na střechu v hodnotě 10.000,–Kč.
No jo, ale já nemám barák a co s nimi?? 🙂 :D
Ale jinak nějaká tá pátá ve sportce, ale spíš bych byl v mínusu.

anonym

Z casopisu na krizovku jsem vyhrala tlakovy hrnec,na loto nic a na los 20 tak ze take nic.Chodila jsem na kampane cukrovaru a pri jejiho skonceni jsme se loucili tancovackou kde byla tombola a ja vyhrala 20kg cukru.

GangstaHelper

A dobrá pod otázka by byla, „A kolikrát jste to zkusili“.

Já jsem nic nevyhrál, zkusil jsem to několikrát (7–15× … nevim).

oskar

Ja v Nemecku ještě v zapadnim 100 marek,měl jsem tenkrat obrovskou radost.Take to bylo na stiraci los.

gnr54

Akorát kaštany.

P3p!no

Já vyhrál jednou jedinkrát-knížku.Dodnes sem ji nepřečetl.:-)

Lucimia

Vyhrála jsem za sms odpověď v soutěži dvě vstupenky do aquapalace v Praze na Magnum noční párty. Jinak nic :(

Michal

Ano,ve škole míč.

Džanička

Já si kupuji sem tam los od jednoho výrobce,a skoro pokaždé vyhraji 100–200 kč.Na mém školním plese jsem vyhrála první cenu v tombole,a to byla prasečí hlava,byla z ní dobrá paštitka.V ob­choďáku jsem jednou našla 500 kč,a hned s ní zaplatila.V kabelce jednou taky 500 kč,a pak už jen takové drobné.Ale protože mě neznáte,tak můžu klidně napsat že jsem vyhrála šestimístnou částku,a teď si jí užívám..

Klarisa

Vyhrávám několikrát ročně jen malé výhry maximálně do 500kč.Asi 3× jsem vyhrála cenu v hodnotě 1000kč.Sem tam najdu na zemi nějaké drobné a jednou jsem našla náušnici zlatou,proto se každý den koukám pod nohy jestli něco nenajdu,zrovna minulý týden jsem našla na zastávce 20kč,všem radím dívejte se kolem sebe ať půjdete kamkoli.poradila mi to moje babička,když jsem byla malá,ta taky nacházela na ulici peníze.

lorja

Vloni v dubnu jsem vyhrála za vyluštěnou křížovku mobilní telefon za 8000Kč.Já sama bych tolik peněž za telefon nedala.

RAB

Už třikrát jsem v jednom časopise vyhrála. Jednou tričko a klíčenku a pak dvakrát tu samou knihu. Taky jsme s mámou v bazénu Na Petynce našli 50 Kč (na dně pod vodou).