irij

CO JSOU PLUGINY?

Nejlepší odpověď
Hlada

Plugin (plug-in), překládá se jako zásuvný modul. Obecně je to program, který slouží k rozšíření funkci jiného programu. Samostatně ale fungovat nemůže.

Další odpovědi
panenka

Pluginy pomáhají zpracovat v prohlížeči zvláštní typy webového obsahu, jako jsou soubory ve formátu Flash nebo Windows Media. Google Chrome v současnosti podporuje většinu populárních pluginů, včetně následujících: Adobe Flash Player, Adobe Reader, Java, Windows Media Player, Real Player, QuickTime a Microsoft Silverlight.

Zdroj: http://www.go­ogle.com/suppor­t/chrome/bin/an­swer.py?hl=cs&an­swer=142064