Co je za číslo velikost M

Když se řekne velikost M tak co to je za číslo

Nejlepší odpověď
Bibinka1111

M – medium, tedy střední, velikost 38

Další odpovědi
dave09

Jedná se o velikost 38.

Příjemné nakupování.

Tomas12

Snadno se to určit nedá. Záleží, zda je to mužská velikost nebo dámská, typ oblečení, v které zemi nakupuješ a často i na výrobci.
Například M pánská velikost může znamenat 40–42 v ČR a Německu.
Různé možnosti najdeš na webu tabulkavelikos­ti.cz.

Zdroj: www.tabulkave­likosti.cz

Xivanx

bohužel univerzální velikost ani číslování není stanoveno žádnou normou, takže každý výrobce textilu má svoje vlastní číslování, prodejci by měli mít na webu tabulky s přesnýma rozměrama v cm

Luciefie

S- small (malý)
M- MEDIUM (střední)
L- large (velký)

Barushka:)

Nelze to jednoznačně určit. Ale jako laikovi bych tento pojem asi vysvětlila takto: Pokud se cítíš štíhlý/á a jsi drobné postavy, jednoznačně velikost „S“. Pokud nemáš rád/a úplé oblečení, chceš se cítít pohodlně a nejsi z těch „modelových“ postav, jednoznačně velikost „M“. Avšak pokud nakupujete na internetových stránkách, je vždy přiložena tabulka s vyznačením velikosti.

Krugerka

40–42
kdyžtak se podívej ještě tady
http://www.ta­bulkavelikosti­.cz/damske

janca.lucky

bych řekala asi 38

alenka901

dámská 40–42
pánská 46–48

Lucka1985

S – small
M – medium
L – large
🙂

Midoc

Jaka je velikost XXXL?