CO JE VSTUP AUX?

MAM TUTO ZDIRKU V AUTE AUDI3

Nejlepší odpověď
Michal P

Obecně AUX je označován vstup do předzesilovače s citlivostí 1000mV. Můžete do něj připojit tedy libovolné zařízení, jehož výstupem je zvukový signál (např. notebook, kapesní mp3/mp4 přehrávač, kapesní TV, navigaci atd.)

Další odpovědi
dave09

Přes tuto zdířku lze připojit k rádiu externí zařízení. Můžete tak v autě poslouchat např. z mp3 přehrávače, či přenosného cd přehrávače.

radulin01

Jedná se o vstup,popř výstup z DVD do TV nebo zesilovače,nebo z TV do zesilovače.Je to výstup,vstup zvukový.