Karelcz

Co je tohle za škůdce na fikusu benjamín?

Vypadá to jako puklice. Pak je otázka jak se toho zbavím bez toho, abych to ručně odstraňoval. Určitě bude dnes nějaký prostředek který to zlikviduje vše.

Děkuji za pomoc.

Míza to není protože to je většině listů a není tam trhlina.
Z tohoto jsem usoudil, že to je ta puklice http://hobbyzah­rada.cz/clanek-1429-fikus_benjamin_na­padeni_puklici_ra­dy_pro_osetre­ni.htm

Ale problém je, že se všude píše jiný přípravek. Někde Biool jinde zase jiné atd.

Já potřebuji vědět jistě co to je a jak se toho zbavit. Ideálně postřikem který lze koupit. Dík.

Odpovědi
gecco

Vlož lepší fotku (ostrou) – na tomhle není nic k rozpoznání…
___
A – není to jen míza z praskliny??