autacek

Co je to za stavbu na obrázku?

Nejlepší odpověď
Hlada

VOR – VKV radiomaják

Další odpovědi
mosoj

http://flymag­.cz/article.php?id=8474

Pokud je to v ČR. Na obrázku to vypadá , jako že to je někde v buši v Africe.

autacek

Není to hádanka, jen mě to svým neobvyklým tvarem zaujalo, je to foceno z letadla, bohužel už si nepamatuji kde přesně 🙂

annas

Svou odpověď jsem skryla.

"Nevíte, kde jste objekt fotogrrafoval? Mohl jste upřesnit oblast.

Nebo je to hádanka?

Bohužel, našla jsem jen , že jde o letecký snímek, ale všechny věže, které se mně zobrazily, měly špici.

Ale Hlada nevložil odkaz, ani fotofrafii, ani, kde se věž nachází.
Jako laik bych se ráda dověděla víc."

mosoj vložil odkaz, takže jsem informaci získala.