Shady

co si myslíte o tomto obrázku?

náhoda?manipulace?

https://pbs.twim­g.com/media/BlIh­rzVIMAE0an_.jpg:lar­ge

Nejlepší odpověď
iceT

Asi nic extra,proč by staří mořeplavci nemohli objet svět ještě před Kolumbem?

Další odpovědi
Drap

Co bych si měl myslet. To že jsou tyto stavby částečně vzájemně podobné je vidět na první pohled.

anonym

Používali standartizované stavební plány. Jako u paneláků. Levně, rychle.

NikkiHeat

No tak to těžko říct, chci věřit že je to náhoda ale cosi mi říká že v tom bude asi víc. Nevím proč ale myslím na šedé (zelené) postavičky…

kesim

Každopádně zajímavé…

veronika36

Je to zajímavé..ale co na to říct, již v té době se šířili zprávu, viděli něco u ostatních..chtěli to také, minarety, pyramidy.. vše je si podobné, v tu dobu se stavěli téměř všude, všechny tyto země byly ovlivněny stejnou kulturou.. Nemyslím si, žeb y to byla nějaká manipulace ;)

Děda Louda

Nic.