Pokročilý

Co je to za nesmysl?

Kambodža se nachází v Africe, a proto je před každou cestou vhodné sjednat dostatečné cestovní pojištění, které ochrání nejen vás a vaše zdraví, ale případně i zavazadla a storno letu.

http://cestujlevne.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To je úplne v poriadku, veď nielen Kambodžu, ale aj Českú republiku a Slovenskú republiku mi zvedavci v New Yourku (vysoko študovaní, nie houmelesáci) umiestňovali do Afriky. Tak čo sa divíte, amerikanizujeme sa aj znalosťami, chudák starý Ámos (Komenský) sa v hrobe odvracia tvárou na sever, aby tieto novinky vo vzdelaní nevidel, nepočul.
Afrika je bližšie, tak "cestujme levně" a susedom povieme, že sme boli až na konci sveta, tam kdesi v Kampučiji, hneď vedľa Vietnamu

Další odpovědi:

Stříbrný

Jistě že je to kravina, Kambodža je v Asii. Aspon je vidět, jaké "cestovky" nás oblbují.

Stříbrný

Je to klamavá reklama jak prase :D
Cestovní pojištění od devíti korun. Ať jsem počítal jak jsem počítal, vyšlo mi to na jeden den 42,-Kč a navíc ty mylné informace. Děs.
No nechtěl bych být pojištěn u této společnosti, protože bůhví jak by to dopadlo, kdybych chtěl pojištění využít např. při úraze.

Stříbrný

To by mě zajímalo, kam mě nakonec odvezou. Aby pilot nekroužil nad Afrikou a nehledal Kambodžu až mu dojde palivo a spadne s náma někam do Ugandy. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.