tom004

Nesmysl,nebo ne?„Pokud řidič vystoupí z vozu na silnici,musí mít na sobě reflexní vestu“.

A co myslíte, zareagují i módní salony,a začnou vyrábět „slušivé“ vesty pro řidiče třeba svatebních, a jiných podobných událostí?. Ale,že to musela být dřina, „vypotit“,podle mne, takový nesmysl.

Nejlepší odpověď
Ella

co je na tom nesmyslného? Je to pro bezpečnost. řidiči autobusů, kamionů a dodávek je mají už dlouho. Kolikrát se stane, že se stane nehoda a řidič, který zastaví, chce pomoct a je zabit dalším autem,jehož řidič ho neviděl nebo ho neviděl s dostatečným předstihem, řekla bych že se to stává až příliš často.
Nepřijde mi to nesmyslné – reflexní vesta je v zelené a oranžové neonové barvě dost výrazná a jde vidět dobře i přes den. Je to pro větší bezpečnost.

Další odpovědi
chudst

Tohle je podle meho nazoru jedno z dobrych narizeni, stejne jako to, ze ridici musi svitit. Clovek se neuveritelne zviditelni, kdyz ma na dalnici (ale i na silnici) reflexni vestu. Jsem vsemi deseti pro. (Na rozdil od lekarnicky, na tu jsem nadaval hned od zacatku, protoze kdo pri skutecne vazne situaci ma cas hledat neco v lekarnicce.)

Jeste jsem ale pro narizeni, ze magori, kteri chodi na krajnici u silnice v noci v cernem, by tu vestu meli nosit taky.

led

Radšej si obliecť taký nezmysel, aj keď mi nejde k rúžu a k účesu, než prísť o život.

Ak vám prekáža strih, môžte si nechať vestu ušiť na mieru 🙂
Doplňuji:
… a aký má názor náš antireflexný priateľ na mustangu?

Mousinek

Je to pro naši bespečnost. Ale nevim proč je to povinné. Kdo chce dřív umřít ať si ji nebere.