Avatar uživatele
tom004

Nesmysl,nebo ne?„Pokud řidič vystoupí z vozu na silnici,musí mít na sobě reflexní vestu“.

A co myslíte, zareagují i módní salony,a začnou vyrábět „slušivé“ vesty pro řidiče třeba svatebních, a jiných podobných událostí?. Ale,že to musela být dřina, „vypotit“,podle mne, takový nesmysl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, flodur, chudst, fablen před 4740 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

co je na tom nesmyslného? Je to pro bezpečnost. řidiči autobusů, kamionů a dodávek je mají už dlouho. Kolikrát se stane, že se stane nehoda a řidič, který zastaví, chce pomoct a je zabit dalším autem,jehož řidič ho neviděl nebo ho neviděl s dostatečným předstihem, řekla bych že se to stává až příliš často.
Nepřijde mi to nesmyslné – reflexní vesta je v zelené a oranžové neonové barvě dost výrazná a jde vidět dobře i přes den. Je to pro větší bezpečnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Tohle je podle meho nazoru jedno z dobrych narizeni, stejne jako to, ze ridici musi svitit. Clovek se neuveritelne zviditelni, kdyz ma na dalnici (ale i na silnici) reflexni vestu. Jsem vsemi deseti pro. (Na rozdil od lekarnicky, na tu jsem nadaval hned od zacatku, protoze kdo pri skutecne vazne situaci ma cas hledat neco v lekarnicce.)

Jeste jsem ale pro narizeni, ze magori, kteri chodi na krajnici u silnice v noci v cernem, by tu vestu meli nosit taky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Radšej si obliecť taký nezmysel, aj keď mi nejde k rúžu a k účesu, než prísť o život.

Ak vám prekáža strih, môžte si nechať vestu ušiť na mieru 🙂
Doplňuji:
… a aký má názor náš antireflexný priateľ na mustangu?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Je to pro naši bespečnost. Ale nevim proč je to povinné. Kdo chce dřív umřít ať si ji nebere.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek