Zlatý

Nesmysl,nebo ne?„Pokud řidič vystoupí z vozu na silnici,musí mít na sobě reflexní vestu“.

A co myslíte, zareagují i módní salony,a začnou vyrábět „slušivé“ vesty pro řidiče třeba svatebních, a jiných podobných událostí?. Ale,že to musela být dřina, „vypotit“,podle mne, takový nesmysl.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

co je na tom nesmyslného? Je to pro bezpečnost. řidiči autobusů, kamionů a dodávek je mají už dlouho. Kolikrát se stane, že se stane nehoda a řidič, který zastaví, chce pomoct a je zabit dalším autem,jehož řidič ho neviděl nebo ho neviděl s dostatečným předstihem, řekla bych že se to stává až příliš často.
Nepřijde mi to nesmyslné - reflexní vesta je v zelené a oranžové neonové barvě dost výrazná a jde vidět dobře i přes den. Je to pro větší bezpečnost.

Další odpovědi:

Zlatý

Tohle je podle meho nazoru jedno z dobrych narizeni, stejne jako to, ze ridici musi svitit. Clovek se neuveritelne zviditelni, kdyz ma na dalnici (ale i na silnici) reflexni vestu. Jsem vsemi deseti pro. (Na rozdil od lekarnicky, na tu jsem nadaval hned od zacatku, protoze kdo pri skutecne vazne situaci ma cas hledat neco v lekarnicce.)

Jeste jsem ale pro narizeni, ze magori, kteri chodi na krajnici u silnice v noci v cernem, by tu vestu meli nosit taky.

Bronzový

Proč by to byl nesmysl?

Očekává se, že řidič má vestu ve voze na místě, kam bez problému dosáhne ze svého sedadla, a obleče si ji pčed vystoupením z vozu. Není to zrovna nic jednoduchého, ale zvládnout se to dá.

Zlatý

Radšej si obliecť taký nezmysel, aj keď mi nejde k rúžu a k účesu, než prísť o život.

Ak vám prekáža strih, môžte si nechať vestu ušiť na mieru :-)
Doplňuji:
... a aký má názor náš antireflexný priateľ na mustangu?

Bronzový

Je to pro naši bespečnost. Ale nevim proč je to povinné. Kdo chce dřív umřít ať si ji nebere.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.