EKSOT123

Co je to :D nebo :D :D nebo :D :D :D?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tento web je tak chudičký, že neumožňuje vkládání smajlíků, ba dokonce i jakoukoliv editaci písma (tučné, kurzíva apod.). Tak si to nahrazujeme jak se dá. Já používám 🙂, aliendrone, který se chechtá zvláště dlouho, pak :D:D:D. Má to nahrazovat podobu smajlíku, jenže vodorovně. To je úroveň…

Další odpovědi
marci1

Běžný smích, větší smích, největší smích. 🙂

Edison

že se směješ tak moc, až Ti zmizel frňák… A pak opakovaně… 😁

Palpatine

Řekl bych asi, že dvojtečka vedle velkého písmena D. V běžné písemné komunikaci tak značíte, že se něčemu smějete.Například na Facebooku vám po napsání této kombinace přeformátuje do smajlíka.

(Pokud jsem tedy pochopil správně otázku, že se ptáte na to to „:D“ )

Edison

Kepler se nepatrně mýlí… První smajl byl tento: 🙂 Vše ostatní je odvozeno a obrázky vznikly až dlouho po těch textových.

EKSOT123

Díky,sem trochu zaostalý