Lutagame

co je to vlastně německy „šajze“ :D ?

snad sakra ? :D nebo nevim :D skoro každý to zna jen ja ne :D

Doplňuji:
a jak se to píše ? :D chtěl sem to dát taky do překladače ale nevim jak to napsat :D

Nejlepší odpověď
Andre5000

Podle překladače google je to hovno. Němci to používají při klení, jako my říkáme – sakra, do prdele atd.
Doplňuji:
Takhle se to píše Scheiße.

Další odpovědi
SinceX

Znám to v kontextu jako naše „Do prd*le“ 🙂

MK44

Ano, jde o „sakra“, ale v exkrementální formě. Viz německé: Scheiße.

PaNdA^

Píše se to Scheiße a v doslovném překladu.. Je to Lejno.. :D..Nebo Kurňa.. :)

Lorelai

Nám naše němčinářka, která je rodilá Němka říkala, že to v němčině vůbec není vulgární. Používá se asi jako sakra, nebo nějak tak. Ale když Němec řekne Scheisse tak nemyslí ho***

nonnel

Znamená to hovno. die Scheiße , der (Scheiß)Dreck

Edison

„Scheisse katze“ – „Zasraná kočička“… „Scheisse foto“ – „Zkurvenej radar“… Atd. atp… „Scheisse“ by se anglicky řeklo asi „shit“, ale „scheisse wetter“ – „fucking weather“.