Gestas

Co je špatného na chytání závěsů lyžařského vleku na trati?

Nejlepší odpověď
Arne1

Kromě toho že okrádáš provozovatele, tak se může závěs poškodit, eventuálně ti může vyklouznout a někoho zranit. Nebo můžeš spadnout a rozrýt dráhu víc než pomatenci na snowbordu.
To možné poškození – dole na začátku, je nástupní plocha udělána buď rovná nebo někdy i s mírným skolem dolů, takže zítěž na závěs a jeho upevnění je podstatně menší než když by tě měl roztáhnout do kopce. No a nakonec- při takovém nárazu by se mohlo lano rozhoupat tak že by mohlo vypadnout z kladek.