Kostka0

Co je pro vás štěstí?

Je to výhra v loterii, krásný večer s Vaší polovičkou, jen když běží Váš oblíbený seriál, nebo něco úplně jiného? Pochlubte se – co si pod pojmem štěstí představíte 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Jen zdravíí 😁

Další odpovědi
Drap

To je příliš široký pojem. Já už dnes za štěstí považuji i to, že se ráno probudím, nic mě nebolí, můžu se hýbat, nečeká mne žádný stres, je příjemný den a všichni okolo jsou zdraví a v pohodě.

Kepler

Ano, je hodně subjektivní pocit. Někdo cítí štěstí, když dostane v práci přidáno, někomu stačí pocit uznání od okolí, někomu stačí, že ten den se vyhnul nejhorší katastrofě – srážce s blbcem. Múúúška jenom zlatá!

marci1

Každodenní malá štěstíčka a z těch malých je potom velké štěstí. 🙂
„Lidské štěstí, to je taková šňůrka, na kterou navlékáme malé korálky, taková malá štěstí – čím jsou drobnější a čím je jich víc, tím je to jejich štěstí větší.“
Jan Werich

anonym

Štěstí? Štěstí je, že jsem se narodil, oženil, zplodil děti a ti mé vnuky a vůbec – žiji!
P.S. S tím se nedá chlubit!

postcd

když mám pocit, že mě má někdo rád koho mám rád
nebo když mám pocit, že zrovna dělám něco užitečného pro druhé lidi
když se mi daří dělat něco Bohu-libým způsobem