co je nazavisle ve vztahu

co je nazavisle ve vztahu,co od něj mužu čekat..

Odpovědi
Nuk nuk

Nevím, jestli dost dobře chápu Vaši otázku. Záleží, co si člověk představuje pod pojmem „vztah“.

Pokud tím máte namysli vztah mezi mužem a ženou jako životními partnery, pak obecně vzato, nemohou zůstat úplně nezávislí. V každém vztahu je nutné se tak trochu jeden druhému přizpůsobovat, jinak vztah nemá šanci na přežití. Na druhou stranu se nelze navzájem ani omezovat. A nakolik je nutné se přizpůsobit, a co budou dělat nezávisle jeden na druhém, to už záleží jen na těch dvou. Nikdo jim to nemůže předepsat.

Michal

Nezávislost je ošemetné slovo tak jako vztah.Nepíšete o jaký vztah jde,eventuálně co myslíte být nezávislím.