Pokročilý

co je na tom špatnýho?

Ahoj Ja to nepochopim mam holku a napsal jsem na fb k naši fotce koment ve kterým bylo ze se tesim až budemem mít holku sebastianka a holku viktorki ale mama se na to koukla a hned mi vynadala ze za to muze prijit socialka atd... Co je spatnyho na tom milovat svoji holku a za urcitej cas s ni mít rodinu a plánovat ze spolu budem navzdycky a co je spatnyho na tom ze vim jak chci aby se v budoucnu jmenovalo moje dítě -.- ??
Doplňuji:
Opraca Kluka sebastianka

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Maminka a režisér mají vždycky pravdu a šel bych ještě dál. K čemu je taková informace k fotce na internetu dobrá? O chování na internetu toho bylo řečeno a napsáno dost. Je to marný, je to marný, je to marný...

Další odpovědi:

Bronzový

Sociálka s tím nemá co do činění. Rodinu je dobré plánovat co nejdříve. Protože děti se těší na svět! A proč byste tyto plány neměl sdílet na fb? Vždyť je to váš svět který tvoříte. Nemyslíte?

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

záleží na tom, koľko je tebe a koľko jej.
i príprava tr. činu sa považuje sa dokonaný trestný čin, takže keď jej nie je 15. možno to považovať za trestný čin (pokus, resp plánovanie súlože s maloletou).

Pokročilý

huky

Me 14 ji 15 ale v budoucnu to trestný čin nebude :o kdyz to planujem do budoucna za x let :o

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.