Michal Kole

Co je můj nový pejsek Dan II. za rasu ? V papírech má pouze jedno slovo kříženec.

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hpho­tos-frc3/p480x480­/1384338_102006255836240­27_1192476635_n­.jpg

Nejlepší odpověď
kapka

V jakých papírech? Váš kříženec má vystavený rodokmen? Tak to gratuluji (y)
o.O

Další odpovědi
Drap

čistokrevný vořech, Dan II je opravdu kříženec těžko předpovídatelného původu. Ale na tom nezáleží, je pěkný.

zjentek

vypadá to jako bernský salašnický + srnčí pič

led

Je to příslušník vzácné rasy „Promenademišung“. Psi této rasy získají gény různých druhů psů, někdy záměrně, někdy náhodou, ale vyznačují se mnohdy vyšší inteligencí, než ty šlechtěné čistokrevné pěstované v bavlnce.

anonym

Když máš napsáno „kříženec“, tak tomu věř. „Papíry“ myslíš asi nějaký doklad z útulku a očkovací průkaz. Jinak normální lidi říkají papíry rodokmenu, což je průkaz původu, který je jak už název napovídá, dokladem o původu psa.
A říkáš mu Dvojko nebo Dane?

led

kapka,
v očkovacom preukaze je napísaná rasa psa, tak isto na úrade, kde je registrovaný

gagaga

kolik tech danecku mate ??
a kde mate toho prvniho ? :o
diky za infa .. :)

  • iv-

quentos

jste ňák zaspala, Dan I Michaloj umřel :{)>

gagaga

:o !!
jezisimaria !
dava jim ten Michal vubec nazrat !? :)

anonym

Má ten Michal starosti…Ještě aby mu tak pošel Ufounek I.