Pokročilý

Co je lepší? Melír nebo barva?

Mám středně hnědé vlasy a chtěla bych zkusit blond. Co je lepší, nechat si dělat melíry, nebo to zesvětlovat barvami?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Lepší je melír,nemusí se dělat tak často jako barva,protože odrost není tak brzo vidět a vypadá to přirozeně.Na barvu máš čas,až budeš mít šediny!A ve středně hnědých vlasech je melír moc hezký,můžeš si zvolit,kolik pramínků chceš zesvětlit a zespod budeš mít svoji barvu.Je to nenásilné a pěkné!

Další odpovědi:

Zlatý

Podle toho, jak moc blonďatá chceš být.
Barbie efekt docílíš jedině odbarvením a následným nabarvením světlou permanentní barvou, ale jestli ti jde o přirozenější zesvětlení - zkus melír. Také záleží na tom, kolik pramenů si necháš zesvětlit - čím víc jich bude, tím bude tvá hříva blonďatější.
Kadeřnice ti může udělat i tříbarevný melír tón v tónu - ten vypadá moc hezky, když použije více blond odstínů, účes je potom takový plastičtějšív opticky plnější a vlasy hází pěkné odlesky.
Každopádně u melíru ti odpadne vopruz z častějším odbarvováním odrostlých kořínků.
Btw - podle tvé fotky bych ti ale doporučovala spíš melír, ale záleží samozřejmě na tobě. :-)

Zlatý

já mám svoje také středně hnědé a dávám si melír světlý a pěkně vlasy oživí a zesvětlí

ovšem každý má jiný vkus , jiné vlasy

Pokročilý

barva

Zlatý

Taková pěkná holka bude pěkná v obojím. ;-)

Pokročilý

Ja bych volila taky radsi barvu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.