slipknotak

co je lepší kamarád nebo holka ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Jak kdy.

Další odpovědi
anonym

Na měsíc (někdy na 1 noc) holka, na roky (někdy celý život) kamarád, z něhož je mezitím přítel.
Doplňuji:
Už jsem zažil i to, že se to dá skloubit, když máš s kamarádem společnou holku.

dědapetr

Opravdu dobrý kamarád je lepší než holka,kamarádi bývají věrnější,ale holka taky není k zahození když je správná.

tom004

Fajn je mít obojí.I když,já tvrdím,že najít kamaráda,je těžší.

Toruk

Obojí je dobré, ale kamarádů můžeš mít bezpočet. Holek zpravidla (současně) ne. Volím kamarádství.

anonym

Ja mam kamaradky a kamarady a vubec ani nepremyslim nad tim , jestli jsem na kafi s " holkou " , nebo " klukem ". Nezklamala me nikdy v zivote ani kamaradka , ani kamarad. A mam skoro vsechny uz desetileti. 🙂 -iv-
Doplňuji:
Dr. Axl – :-O
Kdybych mela ja spat se vsemi svymi kamarady , tak ani nevylezu z postele !! 🙂

gnosis

kamarad, toho rukou nenahradis.