Co je klimatronic?

označení u auta klimatronic

Nejlepší odpověď
quentos

složeno ze slov „klima(tizace)“ a „electronic“. Tzn. má k dispozici jednotku, která porovnává nastavený údaj o požadované teplotě s údaji mnoha čidel (teplota vzduchu na karoserii, na vstupu, intenzita slunečního svitu, teplota vzduchu v interiéru a na výstupu kanálu klimatizace). Podle nich pak reguluje topení nebo chlazení, odmrazování nebo odmlžování oken, nasměrování ventilace, intenzitu proudění vzduchu nebo vnitřní cirkulaci. Více viz zdroj

Zdroj: www.mjauto.cz/new­docs/zkratky.htm

Další odpovědi
dejv.s

No přesně. prostě kolik stupňů si nastavite tolik v autě máte. Akorád to neukazuje na digitalním displeji ale stupně jsou označeny na ovládání.