Co je duvodem potíží?

Ahoj. chtěla jsem se vás poptat. Nedávno jsme s přítelem leželi v posteli když me najednou začlo bolet u srdce. Bolest za pár minut přešla tak jsem to dál neřešila. Po nekolika minutách jsem se zvedla že pujdu do sprchy, v tu chvíli končí vše co si pamatuju. Vzpomínám si jen jak na demnou klečí přítel ze slovy co se stalo.. Přítel tvrdí že jsem v koupelne ležela asi 30 minut. Přišlo mi to jako 2 minuty, Největší šok nastal když jsem se pokusila zvednout ale necítila jsem nohy, prostě jsem se na nich neudržela. Přítel me přenesl do postele a asi po 10 minutách to všechno přešlo. Netušíte nekdo co by to mohlo být? děkuji za odpověd :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Micinko to my tady nevyřešíme! Ale tohle opravdu nepodceňuj a běž se nechat vyšetřit,to fakt není legrace!
Moje švagrová se zadýchávala i do malého kopečku,pak šla k doktorce,ta jí natočila EKG a už ji ani nepustili domů,vezli ji rovnou na kardio.Nechci strašit,ale bezvědomí a necitlivost končetin,i když dočasná,není nic normálního!

Další odpovědi:

Bronzový

Rozhodně k lékaři, přístě se to nemusí stát doma v bezpečí.
Běž rovnou do nemocnice a todle jim řekni, oni budou vědět co a jak

Bronzový

Ležíš v posteli, možná jste jen leželi, možná se i milovali, ale při náhlém zvednutí se, se Ti mohla zatočit hlava, nízký tlak a mohla jsi zkolabovat. Nevím, kolik máš roků, zda jsi do 20, nebo nad 40 let, jaké máš zdravotní problémy, jaký tam byl vzduch v ložnici atd. Mohla jsi omdlít. Pak Tě přítel přenesl, ty jsi ležela, možná zakrytá, v koupelně mohlo být chladněji. V posteli se ti zase vyrovnal tlak.
Nepíšeš, zda nejsi těhotná - to může mít taky vliv. Uživáš nějaké léky, prášky? Pila jsi něco.Ale lepší je se zeptat doktora.

Pokročilý

Zeptala bych se doktora...

Bronzový

Myslím, že to mohlo být první varování, že je něco v nepořádku. Doporučuji vyhledat lékaře a sdělit mu to co se stalo. Nepodceňujte lidi bolesti, když jsou z oblasti srdce. Většinou může jít o varování. Záleží jak se stravuješ, jestli kouříš, jestli piješ alkohol. Jak tučné jídla papáš atd... to vše se podepisuje na našem srdíčku.

Nikdo jiný než lékař nezjistí co ti opravdu je a jestli tě to třeba nějak dále neohrožuje.

Diskuze k otázce

Mici96

Nikdy předtím ne mi to nestalo tak jsem si myslela jestli to třeba nemuže být jen tlakem nebo třeba stres, ten dokáže taky hodně :P

Zlatý

hanny 2

Tlakem a stresem to asi nebude,to já bych musela být v bezvědomí pořád! A předpokládám,že když jsi ležela s přítelem v posteli,tak to jsou snad příjemné chvíle a ne stres,ne?

Mici96

To určitě ano, ale někdo mi tvrdil, že se stres hromadí a pak to prostě vypukne a neptá se to kdy. Ale máte pravdu, radeji si zajdu k lékaři.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.