Gami.Pet

Úzkost -co to je pomoc

Trpim uzkostmi ale mam jeden stav ktery nastal pred 5 min byla jsem ve stresu a najednou se vam obraci zaludek a chcete si neco udelat je to strasny pocit deje se mi ras za cas reknu to psych. Ale co to je je to ten nejhorsi pocit :( ted sem se tak tak uklidnila :(

Nejlepší odpověď
annas

Léčím se alternativní medicínou již několik roků. Podle určitých příznaků lze poznat příčinu problémů. Klasická medicína léčí následky, nikoliv příčinu. Rozhodnutí je samozřejmě na vás.

Organismus je v tradiční čínské medicíně rozdělen na pět okruhů – podle teorie pěti prvků. V odkazu víc.

V těle proudí energie jing a jang, když je nevyrovnaná, mohou se objevit některé potíže, které napoví, o který orgán jde.

Nedostatečnost se projevuje strachem, nejistotou, nedostatkem vůle. Z psychických vlivů ledviny nejvíce poškozuje úzkost.

Paradoxně nedostatečně fungující ledviny samy vytváří pocity úzkosti.

Zkuste si projít odkaz, dovíte se víc.

http://www.zi­jemenaplno.cz/Clan­ky/a1164-Tajemstvi-tradicni-cinske-mediciny-2-dil.aspx

Další odpovědi
redy

mám na to NEUROL taky DHC ale je mi poněm blbě spím pak celej den tak ho beru jen v krajních případech když mám depku a tu mám když si myslím že se můj stav dlouho nehejbe k dobru ale musíš k doktoru se neví co ti je
taky to můžou bejt jen nervy ty nervy v uvozovkách

anonym

Bylo by dobré vědět, kolik je ti let. Podle toho by potom vypadala i rada.
Pokud jde o mladé lidi, tak jsem si zrovna včera na kamarádčině dceři uvědomila, že dnešní mladá generace se sleduje příliš úzkostlivě, je sebestředná a nic nepromíjí, hlavně sobě sama. Soustavné hlídání váhy, výšky, svalů, jídla, psychických stavů, toho, zda se mi před očima dělá mlha nebo se mi tam něco mihne, jsou na jedné straně hrozné kraviny a na druhé straně věci, které své nositele neskutečně ubíjejí a frustrují. Téhle mladé generaci chybí blbnutí venku na vzduchu a na sluníčku, jak to bylo za mých mladých let. Věčně jsme někde běhali za míčem a hráli cokoliv, skákali panáka nebo přes švihadlo a vůbec nám nezáleželo, že už nám bylo 15. Měli jsme dost povinností a na přemýšlení nad blbostmi nebyl čas. Když bylo vedro a nemuseli jsme do sena nebo něco sbírat, popadli jsme kola a houfně vyrazili k řece. Žádné koupaliště s plavčíkem. Občas bylo třeba se na břeh dostat přes kopřivy, které nám sahaly až k hlavě. Když jsme povyrostli ze školních škamen, tak jsme alespoň jednou týdně chodili blbnout do Sokola a minimálně dvakrát týdně jsme byli v kině. Těch aktivit bylo hodně.
Takže jsi-li ve školním věku, doporučila bych více se zaměřit na domácí práce, být nápomocná mamince a méně se zkoumat. Najít si přátele, kteří mají nějaké záliby a snažit se najít něco takového pro sebe.

Jsi-li ve starším věku, tak by bylo třeba zjistit, co je důvodem tvého stresu. Ty pocity nejistoty a paniky s tím pravděpodobně souvisí. Má-li tento stav nějaký závažný důvod, chce to každopádně psychiatra. Pomůže s ním záležitost rozebrat a hlavně nasadit vhodnou léčbu. Zatím doporučuji 3 krát denně třezalkový čaj.

marci1

Určitě se svěř psychologovi. Ten Ti poradí, případně doporučí návštěvu psychiatra a užívání léků.

rigormortis

To jsi měla nějakou ataku…nejspíš psychickou.
Měla by jses naučit nějaké uklidňující metody, např kotvení ve smyslech (http://www.por­tal.cz/casopi­sy/pd/ukazky/kot­veni_v_peti_smys­lech/50003/)
nebo dalších mnoho.
Ale určitě bych být tebou zašel za psychologem a ten už by měl najít původ úzkosti a vyhledat řešení…nemusíš se bát tam zajít i když ti není třeba 15 nebo nemáš žádné peníze…opravdu dobrý psycholog ti i tak poradí kam zajít, nebo co dělat..
Nechci být strašpytel…ale možná by bylo dobré si zajít na CT mozku.

Jana5678

Úzkost je jedním z nejčastějších problémů, s nímž se lidé setkávají, a je skvělé vidět, že existuje mnoho způsobů, jak s ní můžete bojovat. Pro někoho může být řešením terapie, meditace, cvičení nebo dokonce změna životního stylu. Co se mě týče, nedávno jsem objevila Krupa Kratom jako přírodní alternativu k léčbě úzkosti. Pomohl mi zvládat stres, ale také mi dodává energii. Proto pokud chcete přírodní pomoc, mohu jen doporučit.

Kamix

Taky bych úzkost šel řešit k doktorovi, ale pokud přecejen z nějakého důvodu nechceš, určitě bych se zaměřil na nějaké meditace, sport a taky doplňky stravy. Já například objednávám z https://cbdstar.cz CBD olej a ten mi na špatnou náladu pomáhá nejvíce.

Drahuška999

Ahoj, není se čeho rozhodně bát. Určitě se to dá řešit několika způsoby. Buďto si můžeš dojít k nějakém doktorovi, nebo to zkusit vyřešit nejprve sám… Já jsem si třeba pořídil cbd produkty z této stránky zde – https://www.cib­dol.cz/nabidky-cbd a po několik užití jsem se těch úzkostí zbavil, takže tolik za můj příběh 🙂