Zlatý

Co je dobré na revma kromě prášků?

Doplňuji:
Myslím v raném stadiu,kdy dotyčnou bolí ruce v loktech.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Lázně, kopřivy apod. Ono záleží jaké revma a v jakém stádiu.
Doplňuji:
V raném stádiu - je otázkou zda je to revma a nebo únava, přetažení. To co používal Švejk asi neseženeme, tak bych zkusil te´d v zimě hřejivou koňkou mast (když nejsou kopřivy) a stejně šel k lékaři. Především aby to bylo pod kontrolou než s vizí, že tuto nemoc lze natrvalo vyléčit.

Další odpovědi:

Zlatý

V lidovém léčitelství bývaly často na reumatická onemocnění doporučovány kopřivy. Posižené klouby dostatečně vyšlehat čerstvými kopřivami. Neni to nic příjemného, ale přežít se to určitě dá . A pokud by to poohlo.....?

Zlatý

Velmi dobré zkušeností mám s Koňskou mastí. Náze má poněkud zvláštní, ale je to výtažek více, než z dvaceti alpských byli. Příznivé účinky má např. také na otoky po štípnutí včelou nebo vosou.
Doplňuji:
Venkovane jsem si téměř jist, ale Švejk používal Opodeldok a tato kafrová mast se stále vyrábí.

Zlatý

Zlatý

Nevím jestli to tak pojímáte, ale revma je
po staru dnešní artróza.

Takže jakýkoliv doplněk obsahující glukosamin sulfát, chondroitin, MSM a kolagen ( želatina)!! Čím větší obsah látek je v tabletě tím účinnější.Podle toho vybírejte.
Přípravků se nabízí velké množství ale ne všechny obsahují všechny tyto látky.

Osobně nedám dopustit na Geladring forte (kapsle). Už léta s tím zaháním bolest kolene, ramene a kyčle. Pokud je to včas určitě to zabere. Dokonce jsem měl jít s ramenem již na oparaci. Po léčbě operace odpadla a 8 let to již drží. Beru ale ten Geladring. Musí se to brát ale nejméně tři měsíce a výsledky se dostavují až tak ve druhém měsíci. Potom nejméně 1x za rok opakovat. Bohužel pojišťovna nehradí a zrovna levné to také není. Vždy mně to ale pomohlo a pomáhá.

Toto na rozdíl o mastí opravdu léčí.Uvedené látky dokáží částečně obnovovat chrupavku. Masti a vše ostatní pouze tlumí bolest astav se neustále zhoršuje.
Na ztlumení bolesti doporučuji Aulin krém.

Pokud je v kloubu navíc zánět pomáhá Wobenzym, ale ten je také cenou jako by byl ze zlata. Takže k tomu nějakou tu mast.

Pokročilý

Opodeldok nejen pro Švejky. :-)

Zdroj: http://www.opodeldok.cz/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.