Lizart121

Co hrát na party?

Dobrý den, prohlížela jsem si různé stránky, ale vždy jsem narazila buď na hry pro malé děti nebo pro dospělé. Zítra mám oslavu, bude nás tam 6 nebo 7 a nechceme hrát žádné dětské „kravinky“. Nemáte pro mě nějaký tip? Prosím nepiště sem nějaké líčení, oblékání, či jiné módní hry =) Předem díky.

Odpovědi
venkovan

Na karavanu.
Je to celkem kvalitní hra, ale znají ji asi již jen starší občané. Je potřeba se podívat do historie divadla Semafor – hru tam tenkrát dobře popagovala dvojice Š+G.

Michal Kole

Potápějte se v kýblu a kdo nejdýl vydrží

koník.

dobrá je hra „na filmy“. utvoří se dvojice (3–5) které bojují proti sobě, nejlépe takový co se znají. Každý napíše na papírek název filmu nebo seriálu, tyto papírky se hodí do kloubouku nebo někam a vždy jeden z dvojice si vytáhne jeden papír a popisuje film který tam je napsán a poisuje ho a druhý člen z dvojice hádá. Členové z dvojic se po kole střídají a stejně tak se střídají i další dvojice. Jsou různá kola: pantomima, namalovat něco podle čeho ten druhý uhádne o jaký film jde, popisování filmu aniž by zazněj kořen slova z názvu filmu atd. Docela prdel