cool

Co dostanete od ježíška :D ???

Nejlepší odpověď
marci1

Tak to bude přece překvapení ! Snažila jsem se být hodná ! 🙂

Další odpovědi
anonym

Já to vím, kladivo a majzl, abych si dárečky vytloukl z palice! Já nešmějdím po skříních či místech kde by mohli být dárečky uschovány, proto že neexistují. Jedině Ježíšek ví komu a co nadělí!

WeeBear

U nás už máme dárky ryze symbolické. Hlavní „vánoční“ dárek jsme si koupili měsíc zpátky – krásnou novou pračku. Zbytek dárků zpravidla vybíráme všichni dohromady, protože není nic horšího, než dostat dárek, který je ti k ničemu, a musíš se tvářit, kdovíjak se ti nelíbí. 🙂 Ovšem to se týká nejbližší rodiny. O jiných dárcích nevím a neřeším je. 🙂

Sůwa

Nic. Já už dávno vím, že Ježíšek, ani ježíšek dárky nenosí :D

Kostk@

Predstav si ze dárek :D … V nejlepším darky :D ;)

ivzez

Nic.
Ale moc se těším na návštěvy.

Krakis

Kulový-zlobím,kudy chodím...... 🙂