Zlatý

Co děláte, když Váš protějšek neskutečně chrápe???

Jak to vyřešit JINAK než rozdělenými ložnicemi?
Vdávala jsem se z lásky a našeho vztahu si vážím, podle mne jsou oddělené ložnice cestou do rozvodové síně...
Ale ráda bych se VYSPALA. CO SE DÁ DĚLAT??????????
Doplňuji:
Děkuji Vám všem za odpovědi, asi ho poženu do nějaké té spánkové laboratoře. Nebo k jinému lékaři??
Stavební úpravy v domě se mi dělat nechtějí a špunty do uší jsem už zvažovala, ale zas bych neslyšela chůvičku...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podívejte se na některé další rady - otázka už byla několikrát položená.

http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Bronzový

Buď dotáhněte manžela k doktorovi. Když nepůjde, maminka to už po svatbě vyřešila tak, že si začala na noc dávat "špunty" a bez nich ani ránu. Tak si na ně zvykla, že i když jede ke kamarádce na víkend, neusne bez nich. :o)
Já mám to štěstí, že mám šíleně tvrdé spaní. Když spíme u partnerovo rodičů, ráno se všichni diví, jak to, že jsem se krásně vyspala, když je přes 3 zavřené dveře, přítelovo chrápání budilo. :oD Já opravdu vůbec nevím, když se v noci vzbudím, tak je jako myška.. Ale rád povídá ze spaní.. A když chodil na noční, byla to pro mě zábava - co já se dozvěděla za kraviny.. :D A pak jsme se tomu spolu smáli... :o) Nebo když už přítel chrápe, pomáhá, když mu dám pusu, nebo ho pohladím po tváři, se zavrtí, uculí a spí potichu... Pokud Vám to nepomůže, tak opravdu jen ty špuntíky.. :o))) Oddělit ložnice? To snad ne! Určitě to nebude taková hrůza a vše se dá řešit! Hodně štěstíčka.. :)))

Ja mam cely zivot oddelene loznice. Jsem v tomhle mozna sobec , ale myslim na sebe , chci se vyspat a ne byt pak cely den nervozni ... vycitat ... byt podrazdena, Jde o zvyk. Ja si to nemuzu vynachvalit. Vzdyt si Deli muzete o vikendu k sobe zase " rano " vlezt " , jako by jste spolu spali. I partner se chce dobre do prace vyspat , proberte to , mozna to uvita . :-) -iv-

Bronzový

Lehce do ní kopnu, nebo se "nešikovně" převrátím tak, že do ní vrazím a něco zamumlám. Většinou mám potom na dalších 20 minut k tomu usnout. Pokud začne znovu chrápat, tak postup opakuji.

Zlatý

Není pravda co píšete, že rozdělené ložnice jsou cílem do rozvodové síně.
Jen kdybyste věděla kolik párů takto bezvadně funguje a krásně se vyspějí oba a hlavně jeden druhého neomezují. Ta chvíle kterou si chtějí spolu užít , ta je prostě vždy a nemusí na to být společná ložnice. Asi jste ještě mládě...jistě až poznáte kouzlo oddělených ložnic a pak si na mě TŘEBA vzpomenete.

Stříbrný

Zažeňte drahou polovičku k lékaři lecos se dá opravit. Jinak pomohou zátky do uší pro hlučné provozy jdou koupit v lekárně.

Zlatý

Zašít tenisák do košile na záda.
Ale dnes jde chrápání odstranit lehkým chirurgickým zákrokem.
Ale chrápou i ženy, tak se těšte na oplatu protože s přibývajícími křížky se zvyšuje šance na tuto vadu.
A oddělené ložnice není nic tak hrozného. Naopak - často je to výhodnější, protože každý má svůj vlastní druhým nerušený spánek

Bronzový

doktor / spunty / zakazat mu spat na zadech:) nebo vse dohromady.

Pokročilý

Zrovna dnes jsem se z téhož důvodu nevyspala, drahá polovička řezala jak motorová pila kanadské lesy. Nejhorší je, když už spí a já teprve spát jdu a při tom rámusu prostě neusnu. Někdy pomůže, a to i v průběhu noci, lehké či silnější CCCCC..., a taky polohlasně ho oslovím jménem, zdrobnělým, a nabádám ho ať si lehne na boček. Jinak taky dobře spím a fakt jde většinou jen o mém vplouvání do náruče Morfeovy....

Bronzový

tohle je řešitelný problém,dá se odstranit ale dotičný to musí chtít.

Moje milá v noci také chrápe...ale když se k ní začnu víc tulit tak přestane a nebo i oba procitnem a dokažeme se pomazlit a usnout:pak usnu dříve já.Manželka říká o mě totéž..jak začnu chrápat tak se ke mě víc tiskne a pak utahaná láskou usne dřív než začnu chrápat já.

Diskuze k otázce

tommisa

Kupte si špunty proti chrápání v e-shopu www.komasport.cz , opravdu to funguje.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.