Avatar uživatele
mariematthew

Co dělat s tím, když se už asi 2 měsíce nemohu pořádně nadechnout?

Co dělat s nemocí se nadechnout?

Zdravím, trvá to už asi 2 měsíce, nemohu se pořádně nadechnout. Čím víc se nadechnu, tím větší mám bolesti. Bolest vystřeluje nejčastěji pod žebry, někdy pod lopatkami. Kolikrát se nemohu v posteli bolestí otočit, někdy pomůže, když se opravdu zhluboka nadechnu – hodně to zabolí, ale bolest je pak mnohem snesitelnější. Bohužel jsem v práci každý den, nemám čas s tím zajít k doktorovi. Jediné, co mi na toto trápení pomáhá, jsou algifenové kapky. Nevíte, co by to mohlo být? Předem děkuji za odpovědi!

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Víme → je to nedostatek rozumu plus pohrdání zdravím a životem.

K tomu doktorovi jděte hned v pondělí ráno (nebo už zítra na pohotovost). Jestli chcete být v pořádku, nehledejte rady v internetu a najděte si čas k návštěvě lékaře!

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nechápu, proč ses s tím neobrátil na lékaře, tady zřejmě žádný není. Příčin může být více a rozhodně to chce odborné vyšetření. https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/nemuzu-se-nadechnout-10448 Algifen je jen na utlumení bolesti, ale příčinu neodstraní.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

V Knize Počátku zjistíš, čím to je a když přijmeš Počátek a budeš se modlit k Oraiům tak Tě i uzdraví.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Mám v rodině několik zdravotních sester a lékárníka, pročež můžu se stoprocentní jistotou vynést diagnózu. Jde o nedostatek vápníku a pomůžou hliněné obklady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Stanov si priority.
Buď ti je přednější tvé zdraví ( současné i budoucí) nebo blaho tvého zaměstnavatele.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Jo a kdyby nepomohli doktoři, pak to tu teprv můžes zkusit znovu

před 2006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Edisone, ty troubo, zřejmě se díváš v TV na totéž. 🙂 Orájové vůbec nevědí. co je to medicína, umějí jenom oblbovat civilizace. Něco mi ten jejich přístup připomíná…

před 2007 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Byli to povznesené bytosti a léčit uměli. Jen to zneužívali k tomu, aby „konáním zázraků“, tedy nikoli meducínou, dosáhli na víru lidí.

před 2007 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek