Avatar uživatele
sofid

Bolest(píchání) u srdce, při nádechu.

Dobrý den, už pár týdnů mě trápí že když se zhluboka nadechnu, tak mě začně píchat v levé části hrudníku u srdce ale take možna u levé plíce.Je to až bolestivé a nepříjemné.Ještě více mě to bolí když zvednu levou ruku nad hlavu a zhluboka se nadechnu.Nevíte co to může být, může to být například něco zablokovaného nebo tak něco?Děkuju za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? thomkaač před 3992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

S největší pravděpodobností se jedná o skříplý nerv mezi žebry.
Pomůže na to cvičení tak, aby se rozvahoval hrudní koš.
Se srdíčkem to nemá souvislost. Pokud to ale trvá tak dlouho, zajdi k lékaři, ví víc!
Zkušenost
Doplňuji:
Edit – ..roztahoval hrudní..
To znamená cviky především jako na spartakiádě 😁 Jak se jmenují, skutečně nevím.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Může to souviset se zády, že je někde skříplý nerv, může to být de facto cokoliv. Určitě bych neotálel a šel k lékaři, aby se na to podíval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Podle toho, jak to popisuješ, tak to je „tak něco“. Nejspíš se jedná o skřípnutý nerv. Může to být od zad, ale docela úspěšně v tomhle směru „bodují“ i žebra. Objednej se k masérovi na sportovní, či klasickou masáž zad. Mělo by to povolit hned po první masáži. Pokud bolest nezmizí úplně, tak se alespoň výrazně utiší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vikki.vivi

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda máte tip na něco přírodního na podporu správné funknce srdíčka. Díky moc.

Avatar uživatele
TominkaFuky

Ahoj, výborný je epam. Jsou to bylinné tinktury. Mají právě i na to srdíčko. Je to tinktura vyrobená podle tradiční tibetské receptury. Já je používám moc ráda. Hodně mi pomohly.

Avatar uživatele
Derrynka

Takže ony jsou vyrobeny podle tradiční tibetské medicíny? A z jakých bylinek jsou?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Já jsem se na ně dívala a koupila jsem si ten epam na ten tlak a musím říct, že už pociťuju změnu… teda já ne, ale tlakoměr ano :D Jinak ano, je to tradiční tibetská medicína, ale používají se české bylinky :)

Avatar uživatele
KaraskovaAl

O těch epamech jsem taky uvažovala… Našla jsem si je a hodně mě zaujaly. Jaké bereš ty a po jaké době jsi cítila úlevu nebo změnu?

Avatar uživatele
Karel25

Souhlasím s odpovědí – zajít si na masáž, před léty jsem měl stejný problém a masáž mi pomohla. Určitě ti doporučuji například masáže české budějovice: http://www.vi­vafitnes.cz/we­llness/masaze-16.html
mrkni na to, výběr z více masáží a u každé je vždy v ceně předehřátí 15 min v sauně, takže opravdu paráda, uleví se ti! :)

před 3307 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek