Pokročilý

Bolest(píchání) u srdce, při nádechu.

Dobrý den, už pár týdnů mě trápí že když se zhluboka nadechnu, tak mě začně píchat v levé části hrudníku u srdce ale take možna u levé plíce.Je to až bolestivé a nepříjemné.Ještě více mě to bolí když zvednu levou ruku nad hlavu a zhluboka se nadechnu.Nevíte co to může být, může to být například něco zablokovaného nebo tak něco?Děkuju za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

S největší pravděpodobností se jedná o skříplý nerv mezi žebry.
Pomůže na to cvičení tak, aby se rozvahoval hrudní koš.
Se srdíčkem to nemá souvislost. Pokud to ale trvá tak dlouho, zajdi k lékaři, ví víc!
Zkušenost
Doplňuji:
Edit - ..roztahoval hrudní..
To znamená cviky především jako na spartakiádě :-D Jak se jmenují, skutečně nevím.

Další odpovědi:

Zlatý

Může to souviset se zády, že je někde skříplý nerv, může to být de facto cokoliv. Určitě bych neotálel a šel k lékaři, aby se na to podíval.

Podle toho, jak to popisuješ, tak to je "tak něco". Nejspíš se jedná o skřípnutý nerv. Může to být od zad, ale docela úspěšně v tomhle směru "bodují" i žebra. Objednej se k masérovi na sportovní, či klasickou masáž zad. Mělo by to povolit hned po první masáži. Pokud bolest nezmizí úplně, tak se alespoň výrazně utiší.

Diskuze k otázce

Karel25

Souhlasím s odpovědí - zajít si na masáž, před léty jsem měl stejný problém a masáž mi pomohla. Určitě ti doporučuji například masáže české budějovice: http://www.vivafitnes.cz/…
mrkni na to, výběr z více masáží a u každé je vždy v ceně předehřátí 15 min v sauně, takže opravdu paráda, uleví se ti! :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.