Otynka96

co dělat na druhý den po přejezení?

Nejlepší odpověď
marci1

Co Ti máme poradit ? Nepřejídej se, pokud jeden den toho sníš více, tak druhý den jez méně, ale pravidelně, minimálně po 3 hodinách. Pij mátový nebo heřmánkový čaj, popř. zelený. Mysli hlavně na své zdraví, pokud se člověk přejídá, nebo hladoví, tak je to vždy špatně. ☹

Další odpovědi
cukrar

Otynko, co máte dělat vy, to nevím, ale já druhý den normálně jím. I když ten den předtím byl vynikající, až se natahovala kůže na bříšku, fakt se druhý den musím najíst opět.

Klára K.

Jíst podle pocitu méně, dokud to zas nebude normální. Mě to vždycky zabralo, ale i tak je přejídání nemoc.

Nuk nuk

POkud se člověk druhý den cítí normálně, pak jíst normálně. POkud přejezení z předchozího dne působí nějaké potíže, zachovat se podle nich – tj. jíst lépe stravitelné potraviny v malých množstvích, nepřehánět to s tučnými, sladkými a příliš hutnými jídli. A samozřejmě hodně pít.