Pokročilý

Co dělat, když venku prší?

Teď o víkendu za mnou přijede z Karlových varů kluk, na kterém mi docela záleží. Je to poprvé, co za mnou přijede a já bych mu chtěla, aby si o mě nemyslel, že jsem nějaký suchar a chtěla bych vymyslet nějakou činnost, kterou bychom mohli dělat (a tím nemyslím jen sex :). Vzhledem k tomu, že o víkendu má být sice teplo, ale pršet, tak jsem se chtěla zeptat, co byste dělali o víkendu v Praze, když prší? Kromě toho, že se dá ležet v posteli, hrát hry a koukat na filmy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

A proč nejít i v dešti ven? I to má své kouzlo, jestli bude pršet a zároveň bude teplo, tak by to mohla být docela příjemná procházka. Já v Praze bydlím - je tolik míst, kam můžete jít, ale zatím jsem nějak nepostřehla, že by mělo pršet - no ... kéž by =)
Určitě bych na nějakou tu prochajdu šla, oba dva pod jedním deštníkem je docela romantika, pak se můžete zastavit v nějaké kavárně nebo cukrárně. A máte program =)

Další odpovědi:

Zlatý

Můžete jít do nějakého muzea, na výstavu do nějaké galerie nebo do zoo, je tolik možností i v dešti jsou hezké procházky , zvlášť když nebude zima.

Zlatý

Je tolik věcí, které se dají dělat. Já osobně se nijak neděsím toho, že prší. Nemůže být pořád jen hezky a člověk si musí umět užít i deště a škaredého počasí.

Pokročilý

Být doma, hrát stolní hry, pusť ho k počítači, když přestane pršet, tak se můžete jít do čerstvého vzduchu projít do parku atd.

Zlatý

svléknout se, stoupnout si pod okap a osprchovat se :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.