natys

co dělat když je nuda ?

Ahoj. Nevím co dělat venku prší a mám ráda virábění ale i něco jiného co by ste mi doporučily ?

předem děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

Výraz nuda neznám – je tolik věcí k činnosti- čti si zdokonalíš se v češtině, maluj, vyšívej, háčkuj, pleť , poslouchej hudbu, zajdi si zacvičit, zaplavat, projdi se venku i v dešti – příroda je krásná za každého počasí .....

Další odpovědi
bolak

Nejlepší způsob jak zabít nudu je sednout si na židli a koukat hodiny do zdi.

M.

Nenudit se a učit se češtinu.

Drap

Je přece tolik možností. Pokud ráda vyrábíš, tak začni něco dělat. Osobně nevím co je nuda. Nikdy se nenudím, spíše mě na všechny zájmy a zajímavé věci okolo schází čas.

aramah

Dej ještě pár otázek a přestaneš se nudit
neb číhá kdosi za dveřmi tedy u počítače :))

pusinka50

Uč se češtinu, ale fofrem, žádná holka dobře nevypadá, když je negramotná. Píše se VYRÁBĚNÍ a když žádáš VŠECHNY LIDI ZDE o vyjádření, tak na konci „DOPORUČILI“ BUDE MĚKKÉ -i-, oni všichni, nikoliv jen ženský rod, ve kterém jediném se píše -y- na konci slovesa.

pizlicka

nejhorsi je,kdyz se clovek nudi,protoze se mu nic nechce.

Michal Kole

Jak odpověděla kolegyně Hanulka:

Jít do bazénu a UČIT se PLAVAT

SimakPida

Masturbovat. :)