Co dělat, když při zapnutí PC je černá obrazovka a zhasnutá je taky myš a klávesnice?

PC samozřejmě zapnutý ve zdroji a v el. napětí je. Při zapnutí bedny nevydává žádné pípnutí osobně mám tři typy co by to mohlo být jen chci upřesnění.
A) Grafická karta - Zdá se mi to docela nereálné jelikož se nehlásí myš ani klávesnice
B) Základní deska - to si myslím že asi taky ne PC by se podle mě nezapnul
C) HDD - jelikož se nehlásí po zapnutí myš ani klávesnice a obrazovka zůstává černá tak mi to tomu nahrává. Co myslíte

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Treba zapnúť počítať do elektrického zdroja - zásuvky alebo zasunúť (nabiť) batériu.
Aká otázka - taká odpoveď.

Ak chcete presnejšiu odpoveď treba uviesť aj, či počítač pri zapnutí vydáva nejaký zvuk, prípadne počet pípnutí. Viacnásobné pípnutie oznamuje typ závady.

Dodatok:
Pokiaľ sa vám nič nehlási, ventilátor "nehučí", pozrite zdroj - transformátor, môže byť zlá poistka, alebo odišiel zdroj. Podľa popisu nič nejde - to znamená že zjavne matičná doska nedostáva požadovaných 12V. Poistku možno prekontrolovať voľným okom (sklenená poistka), alebo pomocou batérie a malej žiarovky priechodnosť kovového vlákna v poistke.
Pokiaľ nemáte skúsenosti a aspoň základné znalosti práce s elektrickými zariadeniami, odneste počítač do servisu.

Další odpovědi:

Stříbrný

zničecho nic ? samo od sebe ? nebo ses v tom nějak šťoural ?

těžko radit, tipnul bych si HDD

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

na konci otázky píšeme otazník, nikoli tečku. Nebo nám to snad oznamujete? V tom případě jsem se nic nedozvěděl.

Hamas

Já na konci otázky mám otazník.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.