karel4

co dělat když se nudím

Nejlepší odpověď
hanulka11

co to je nudit se – neznám takové slovo

Další odpovědi
Hlada

Kupte si medvídka mývala.

beluška

Já osobně jsem se dala mimo zaliby na zahrádce, lesa a jiných i na studium angličtiny (už 6 let), ohromně mne to baví a máme bezva babinec (protože jsme už babky) a nudit se snad ani nikdo nemůže. Taky lyžuji, kolo apod. Kolik je Ti – Vám let? Žij naplno, jen se rozhlédni

pusinka50

Běž mamince pomoci s ůklidem a nákupem

50centes

číst si,spát,jít na tv,pc,ven

anonym

S tvým nickem bych určitě založil nějakou universitu! Jinak popřemýšlej, co tě baví a tomu se věnuj!

jendahun

Jako Hanulka – neznám slovo nudit se.To se k tomu ale člověk musí dopracovat věkem.
Nejlepší je pořídit si uřvanou náročnou manželku a hromadu dětiček.

MILAN1961

učit se-učit se-učit se