Lucy K. (J.)

co dělat když se nudim

ale ukrutně

Nejlepší odpověď
hanulka11

co to je nudit se …tak se uč, čti si , poslouchej hudbu, zacvič si, umej nádobí , vyluxuj, zalej kytky.atd......je tolik věcí …

Další odpovědi
Sůwa

Úplně nejhorší kombinace je, když se nudíš a ještě k tomu jsi líná ( nebo obráceně ). To už je pak vážně na „mašli“ 🙂

Drap

Oplachuj se vlažnou vodou, to pomůže

Raddess

Přemýšlej jak vydělat svůj první milion 🙂

verunka483

projížděj internet, napiš kámošům… nebudu ti radit ať se učíš protože bych sama měla, jenomže jsem moc líná. :P

Michal Kole

Jdi do BAZÉNU a UČ se PLAVAT

bnl1

co je to za otazku je spousu veci co se da delat

venkovan

Nudit se. Tělo to občas potřebuje, z relaxuje.

IK

Zapřemýšlej co jsi zavrhla že se ti nechce dělat a řekla sis že to je marné. Něco běžného, úkol, povinnost, práci a tak.
Změň k tomu postoj a udělej to s tím že pak budeš mít čas na něco lepšího.

Damiana

Přesně to popsala Sůwa. Podle mě se nudí jen líní lidé.
A také se mi líbí tohle: Nikdy se nenudí ten, kdo sám není nudný (Pet shop boys – Being boring).